تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 - 11:34
123 بازدید
کد خبر : 291

نگاه چپ به کشتی‌های ما داشته باشند به آنها سخت می‌گیریم

نگاه چپ به کشتی‌های ما داشته باشند به آنها سخت می‌گیریم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر شیطان بزرگ و همه خبیثانی که همراه او هستند به یک کشتی ایران چپ نگاه کنند به تمام توانمندی‌های آنها و کشتی‌هایشان چنان سخت می‌گیریم که اعتراف کنند که نمی‌توانند، همان‌طور که بارها اتفاق افتاده است. به گزارش اقتصادنو و به نقل از ایرنا ، سردار

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر شیطان بزرگ و همه خبیثانی که همراه او هستند به یک کشتی ایران چپ نگاه کنند به تمام توانمندی‌های آنها و کشتی‌هایشان چنان سخت می‌گیریم که اعتراف کنند که نمی‌توانند، همان‌طور که بارها اتفاق افتاده است.

به گزارش اقتصادنو و به نقل از ایرنا ، سردار دریادار پاسدار علی فدوی روز یکشنبه در همایش طلایه‌داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی که با حضور ۱۰ هزار جهادگر استان اردبیل در سالن ثارالله اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: دستوراتی که در دوران انقلاب اسلامی توسط امامین انقلاب اسلامی صادر شده منشاء خیر و برکت برای پیروزی انقلاب اسلامی و سیر دایمی رو به پیشرفت آن بوده است.

وی تاسیس بسیج سازندگی را در راستای دستور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای تاسیس جهاد سازندگی ارزیابی کرد و گفت: این ۲ نهاد در امتداد هم قرار دارند و دلدادگان انقلاب اسلامی در پی تحقق اهداف این دستورات هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: متاسفانه محرومیت‌هایی در گوشه و کنار مملکت وجود دارد که در شأن ملت بزرگ ما نیست و برای اینکه از این مرحله عبور کنیم و این گردنه را پشت سر بگذاریم پای کار هستیم.

سردار فدوی با اشاره به اقدامات جهادی بسیج سازندگی برای احداث و تامین آب ، جاده و خانه روستایی گفت: همه باید به تکالیف خود عمل کنیم و وقتی جهادی پای کار برویم، همانطور که پس از پیروزی انقلاب دیده ایم، خداوند ما را در ادامه مسیر هدایت می‌کند.

وی ادامه داد: اگر این طور نبود آمریکایی‌ها و همه کسانی که درطول ۴۴ سال با انقلاب اسلامی دشمنی کردند و به هر کاری که می‌توانستند علیه انقلاب اسلامی دست زدند، باید یک بار پیروز می شدند ،در حالی که یک بار هم پیروز نشدند و خود دشمنان اعتراف کردند که دراین مدت اقداماتی که انجام دادند یک بار به پیروزی دست نیافتند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: حدود ۲۵ روز پیش وزیر خزانه‌داری آمریکا که مسئول اجرای جنگ‌های اقتصادی و فرهنگی علیه ایران است اعلام کرد که در ۴۴ سال گذشته هر کاری کردیم به یک موفقیت دست پیدا نکردیم.

سردار فدوی افزود: در گذشته هم خیلی از مسئولان شیطان بزرگ به این شکست‌ها اعتراف کردند، مخصوصاً اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا بیش از ۵۰ بار عنوان کرد که ما نتوانستیم ، چون ایران خواست که نتوانیم. وقتی دشمن اعتراف می‌کند چرا ما عزممان مصمم‌تر نشود.

گرفتاری‌های معیشتی در شان ملت ایران نیست/ به دنبال احیای نام جهاد در بسیج سازندگی هستیم

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برخی گرفتاری‌های معیشتی و اقتصادی در شان ملت شهید داده و شهیدپرور انقلابی ما نیست. همه ما و مردم، نهادهای انقلابی و دولت باید پای کار باشیم و به تکالیف خود عمل کنیم و در این صورت خداوند بهترین نتایج را رقم می‌زند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در بسیج سازندگی و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) باید به صورت جهادی پای کار باشیم و گرفتاری‌های معیشتی و محرومیت را از بین ببریم تا در وضعیت بهتری قرار داشته باشند.

سردار فدوی ادامه داد: کسانی که به بهانه‌های واهی جهاد سازندگی را از بین بردند، نمی‌توانند کوچک‌ترین خدشه‌ای به بسیج سازندگی برسانند و ما دنبال این هستیم که اسم جهاد را در بسیج زنده کنیم و بسیج سازندگی “بسیج جهاد سازندگی” شود و انشاءالله مجلس این قانون را محقق خواهد کرد.

این مقام عالی نظامی کشورمان افزود: جهاد سازندگی از روزهای اول انقلاب در سال ۵۷ تشکیل شد و منشاء خیر و برکت عظیمی بود و شاهد بودیم که جهادگران در جنگ تحمیلی هشت ساله چقدر عظمت آفریدند و مسلماً بسیجیان تحت عنوان بسیج جهاد سازندگی عظمت‌ها را نه تنها تکرار ، بلکه بسیار وسیع‌تر اجرا خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید جمهوری اسلامی را که کشور امام زمان (عج) و شیعه امیرالمومنین(ع) است در شرایطی قرار دهیم که همه مردم دنیا ابعاد وجودی را به طور کامل در انقلاب اسلامی ببیند و این انقلاب را فقط در مسائل سخت نظامی و قدرت نبینند.

نگاه چپ به کشتی‌های ما داشته باشند به کشتی‌هایشان سخت می‌گیریم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همه دشمنان ما اعتراف می‌کنند که قدرت انقلاب اسلامی بر آنها چربیده است و آنها جرات ندارند به جایی که مربوط به ایران است، چپ نگاه کنند.

وی یادآورشد:  در اقصی نقاط عالم کشتی‌های جمهوری اسلامی در حال تردد هستند و اگر شیطان بزرگ و همه خبیثانی که همراه او هستند به یک کشتی ایران چپ نگاه کنند به تمام توانمندی‌های آنها و کشتی‌هایشان چنان سخت می‌گیریم که اعتراف کنند که نمی‌توانند، همان‌طور که بارها اتفاق افتاده است.

دریادار فدوی اضافه کرد: وقتی دانشجویان خط امام لانه جاسوسی را تسخیر کردند، امام خمینی (ره) این اقدام را تایید کرد و فرمود:” آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند” ، از آن زمان بیش از ۴۴ سال گذشته و خداوند این کلام ولی خود را محقق کرد و آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

این مقام عالی نظامی خاطرنشان کرد: نفس پاسداران انقلاب اسلامی به هر نقطه ای از جبهه مقاومت رسیده است و آنها هم مانند آن عمل کردند. در فلسطین، لبنان، سوریه ، یمن سرافراز و عراق همین اتفاق افتاد و جبهه مقاومت هر روز قوی‌تر از روز قبل تکالیفی که خداوند متعال مشخص کرده است را انجام می‌دهد.

دولت موضوع معیشت و اقتصاد را حل کند/ همه پشت سر دولت هستیم

وی با بیان اینکه معیشت و اقتصاد موضوع دائمی مردم است، افزود: باید نظام اسلامی و دولت آقای رئیسی این موضوع را حل کند و همه بسیجیان، پاسداران و جهادگران پشت سر دولت هستیم ، برای اینکه درباره معیشت مردم اقداماتی انجام دهند که نگرانی‌های مردم رفع شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سرنخ همه خباثت‌ها در موضوعات اقتصادی و معیشتی شیطان بزرگ آمریکاست، گفت: کسانی که ستون پنجم شیطان بزرگ آمریکا هستند، ماجراهایی را در داخل درست می‌کنند که نگرانی‌های مردم را در موضوعات معیشت و اقتصاد به وجود می‌آورد.

سردار فدوی افزود: ما باید مقتدرانه، خیلی قوی و سریع اقدامات اساسی علیه ستون پنجم که بی‌محابا و بدون ترس دستور شیطان بزرگ آمریکا را انجام می‌دهند و برای مردم ما مشکل درست می‌کنند عمل کنیم.

به گفته وی هر کسی در هر زمینه‌ای مخصوصاً در زمینه‌های معیشت مردم و اقتصادی دستورات آمریکا را انجام دهد، باید به مثابه ستون پنجم آمریکا با آن برخورد کنیم.

این مقام عالی نظامی کشورمان گفت: دشمنان باید از تهدید مردم و این که در معیشت مردم مشکل درست کنند، دست بردارند ، شب می‌خوابند صبح با احتکار و گران کردن نیازمندی روزانه مردم منافع خود را تامین و برای مردم گرفتاری درست می‌کنند ، در چنین شرایطی همه باید پای کار برویم و مسلماً خیل عظیم بسیجیان جهادی پای کار همه کارهای جهادی هستند و به زودی از این مرحله عبور خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه در انجام کارهای جهادی اقتصادی و معیشتی انسان نباید جان بدهد ، افزود: در کار اقتصادی و فرهنگی و فضای مجازی که تیر و ترکش وجود ندارد آسان‌تر از کار سخت است ، ما باید با همان قواعدی که خدا مشخص کرده است پای کار برویم و نباید کم بگذاریم. ما این را در ۴۴ سال گذشته امتحان کردیم و باز هم می‌توانیم انجام بدهیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.