تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1402 - 15:51
50 بازدید
کد خبر : 525

‍معاون هماهنگی و امور مناطق مطرح کرد ؛

آغاز فعالیت کارگروه های تخصصی شهرداران مناطق برای پیگیری موضوعات ستادی

آغاز فعالیت کارگروه های تخصصی شهرداران مناطق برای پیگیری موضوعات ستادی

نشست هم اندیشی عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران جهت بررسی  چالش ها و مشکلات پیرامون پروژه های در حال انجام و پروژه های غیر فعال مناطق به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگی امور مناطق عباس شعبانی داشتن تعامل حداکثری،اولویت قرار دادن موضوعات

  1. نشست هم اندیشی عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران جهت بررسی  چالش ها و مشکلات پیرامون پروژه های در حال انجام و پروژه های غیر فعال مناطق به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگی امور مناطق عباس شعبانی داشتن تعامل حداکثری،اولویت قرار دادن موضوعات کاری،همه جانبه بودن تصمیمات اتخاذ شده و برنامه ریزی جهت رسیدن به اهداف عملکردی ماهانه و اولویت قرار دادن موضوعات نقدینگی را محور عملکردی شهرداران در مناطق۲۲ گانه در سال ۱۴۰۲ خواند.

شعبانی در ادامه تأکید کرد؛ پس از احکام صادر شده در مناطق جلسات بررسی و نظارت راهبردی تشکیل و با جدیت دنبال شود که این امر در نهایت به ارتقاء موضوعات نگهداشت شهر و پیشرفت فیزیکی پروژه ها خصوصاً پروژه های توسعه ی محله ای طرح “من شهردارم” خواهد انجامید.

معاون شهردار تهران تأکید کرد؛ مسئله مربوط به آب با توجه به بحران خشکسالی های اخیر از موضوعات جدی و قابل برنامه ریزی در شهرداری تهران است که باید بصورت محوری به آن پرداخته شود.وی در ادامه افزود:تشکیل و آغاز بکار کارگروه های تخصصی شهرداران مناطق ۲۲ گانه راهگشای بزرگی برای حل و پیگیری موضوعات ستادی و تصمیم گیری های کلان در شهرداری تهران می باشد و رصد و پیگیری به موقع برنامه ها و پیشنهادات کارگروه ها در دستور کار معاونت هماهنگی و امور مناطق قرار دارد.

سید مرتضی روحانی نماینده کارگروه تخصصی معاونت خدمات شهری و محیط زیست به بیان مشکلات چالش ها و پیشنهادات مربوط به امور این معاونت در مناطق۲۲ گانه پرداخت و تصریح کرد؛ با پیگیری های صورت گرفته در زمینه مباحث مالی پیمانکاران شاهد تحولی بزرگ جهت خدمت رساتی بیشتر به شهروندان در این حوزه خواهیم بود.

در ادامه نشست فوق محمد امیر آبادی مدیرکل  دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران و آقایان  مهدی شریفیان و سید محمد فیاض با ارائه گزارشی اجمالی به بررسی عملکرد مناطق در حوزه های درآمدی و پروژه های طرح “من شهردارم” بر اساس اطلاعات خروجی از سامانه دفتر پایش  برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد پرداختند و در پایان شهرداران مناطق ۲۱،۱۵،۴،۱،۲ و ۱۸ موضوعات و چالش های پیش رو در ارتقاء فرآیند های مناطق در ارزیابی های مذکور را مطرح کردند. 

در پایان احکام شهرداران ابقاء شده مناطق ۱،۲،۳،۴،۵،۷،۸،۹،۱۰،۱۱،۱۳،۱۵،۱۸،۱۹،۲۰،۲۱با امضاء علیرضا زاکانی شهردار تهران توسط عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق ابلاغ گردید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.